gpsdiefstal

Cumela zoekt hét idee om gps-diefstal te stoppen

Datum: 10 september 2025
Laatst bijgewerkt: 10 september 2025
Heb jij dé oplossing om gps-diefstallen tegen te gaan? Doe mee aan de landelijke challenge en help de sector diefstallen voorkomen. Meedoen aan de challenge kan eenvoudig door voor 31 oktober jouw idee in te sturen via de website van Platform Veilig Ondernemen Zeeland/West-Brabant.

Cumela, ZLTO en Platform Veilig Ondernemen (PVO) slaan de handen ineen en organiseren een landelijke gps-challenge. Tijdens deze challenge gaan ze op zoek naar het beste idee om gps-diefstal te voorkomen.

Stuur jouw idee in

Er zijn al 45 inzendingen binnen, vooral van boeren. Cumela roept ook cumela-ondernemers op om mee te doen. Heb jij een oplossing? Dat kan een technische uitvinding zijn, maar ook een slimme manier om het dieven moeilijker te maken. Stuur jouw idee in!

Kans op een prijs

Uit alle inzendingen kiest de organisatie drie finalisten. Zij mogen eind november hun idee presenteren op de Rundvee & Mechanisatie Vakdagen in Gorinchem.

Een vakjury bepaalt daar de winnaar. Het beste idee krijgt € 1.500. Maar ook de andere ideeën zijn waardevol, want ze kunnen de sector helpen om diefstallen te voorkomen.

Zo voorkom je gps-diefstallen?