Directiekamer, bestuur, cumela

Bestuursleden

Dagelijks bestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • Carolien van Vliet, (landelijk) voorzitter
  • Auke de Leeuw
  • Jantine de Vries
  • Erik van Aaken
  • Guus Altena
  • Leo de Boer, Algemeen Directeur

Verenigingsbestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • Carolien van Vliet, Ter Aar (landelijk voorzitter)
  • Auke de Leeuw, Vijfhuizen (Noord-Holland) 
  • Herbert van Regteren, Ruinen (Drenthe)
  • Dirk Bernhard, Nagele (Flevoland)
  • John Jenniskens, Horst (Limburg)
  • Guus Altena, Nijeveen (Overijssel)
  • Stefan Speelman, Giekerk (Friesland)
  • Leontien Kloosterman, Kapelle (Zeeland)
  • Maarten Toonen Dekkers, Maasbommel (Gelderland)
  • Erik van Aaken, Eersel (Noord Brabant)
  • Gerbrand Schuurman, Abcoude (vervangend voor Utrecht)
  • Nanda Boven, Finsterwolde (Groningen)
  • Jantine de Vries, Rostergaast (Friesland)
  • Martin de Kuiper, Hardinxveld-Giessendam (Zuid-Holland)

Voorzitters van de secties:

  • Jan Vrij, Wateringen (voorzitter sectie Grondverzet en Cultuurtechniek)
  • Dammie van der Poel, Oud Ade (voorzitter sectie Agrarisch loonwerk)
  • Johan Mostert, Nijkerkerveen (voorzitter sectie Meststoffendistributie)
  • Reinie Boven, Finsterwolde (boventallig namens Jongerenbestuur)

Sectiebesturen

Bestuur sectie Grondverzet en cultuurtechniek:

  • Jan Vrij, Wateringen (voorzitter)
  • Jaap Veldhuizen, Westbroek (vice-voorzitter)
  • Tonio van Berkel, Schijndel
  • Erik van Doorn, Geldermalsen
  • Frank Hoogendoorn, Nieuwkoop
  • Pieter van der Jagt, Wieringerwerf
  • Eelco Brouwer, Eastermar
  • Daniëlle van Dijk, Hoogland
  • Nico Willemsen (secretaris) 

Bestuur sectie Meststoffendistributie:

  • Johan Mostert, Nijkerkerveen (voorzitter)
  • John Hendriks, Sevenum
  • Robbert-Jan van Vliet, Ter Aar (vice-voorzitter)
  • Freddy de Boer, De Krim
  • Han Kuunders, Deurne 
  • Sander Meilof, Hoogersmilde
  • Coen van Kuijk, Helvoirt
  • Erik van de Vendel, Meeuwen
  • Leon Fock, Workum
  • Walter Wilmink, Bornerbroek
  • Alida Luimstra, Surhuizum
  • Manon Jansen (secretaris)

Bestuur sectie Agrarisch loonwerk:

  • Dammie van der Poel, Oud Ade (voorzitter)
  • Corné Vinke, Luttelgeest
  • Marcel Verhoeven, Erp
  • Gert-Jan Joossen, Oostdijk 
  • Ard-Jan Oomen, Almkerk
  • Herbert Markvoort, Markelo
  • John Hoedemakers, Ulestraten
  • Twan Gubbels, Broekland
  • Christel Thijssen, Nieuwehorne
  • Gerwin Bongers, Tiel
  • Maurice Steinbusch (secretaris)

Provinciebesturen

Groningen

  • Nanda Boven, Finsterwolde (voorzitter)
  • Sjoerd Vogelzang, Boerakker
  • Bert Jan Jansen, Vlagtwedde
  • Thijs Eikenaar, Lageland
  • Henk van Oosten, Meeden
  • Simon Broekstra (secretaris) 

Friesland

  • Stefan Speelman, Giekerk (voorzitter)
  • Gerke Veenstra, Oudwoude
  • Jantine de Vries, Rotstergaast
  • Bouwe Hoekstra, Tytsjerk
  • Eelke Wierda, Goenga
  • Eelco Brouwer, Eastermar (vice-voorzitter)
  • Simon Broekstra (secretaris) 

Drenthe

  • Herbert van Regteren, Ruinen (voorzitter)
  • Berend-Jan Hartenhof, Assen
  • Peter Wolken, Nieuw-Schoonebeek
  • Cor Mechielsen, Zwinderen
  • Govert de Gier, Bovensmilde
  • Arjan Reitsema (secretaris) 

Overijssel

  • Guus Altena, Nijeveen (Overijssel) (voorzitter)
  • Jacco ten Hove, Kamperveen (vice-voorzitter)
  • Herman van Lenthe, Dalfsen
  • Anne Reimink, Den Ham
  • Rob Pelle, Hengevelde
  • Jaco Gerritsen, Lettele
  • Willie Oude Booijink, Enschede
  • Arjan Reitsema (secretaris) 

Gelderland

  • Maarten Toonen-Dekkers, Maasbommel (voorzitter)
  • Gerrit Boschloo, Gorssel
  • Erik Morssink, Voorst
  • Wouter Timmer, Ermelo
  • Theo Zweverink, Hengelo (Gld) (Aspirant bestuurder)
  • Herbert Hofmeijer, Voorst (vice-voorzitter)
  • Tinke Vos (secretaris) 

Flevoland

  • Dirk Bernhard, Nagele (voorzitter)
  • Antoine Verschueren, Almere (vice-voorzitter)
  • Arjan OomsEmmeloord
  • Roelien Hut, Zeewolde
  • Ada Kieft (secretaris)

Noord-Holland

  • Jack van Diepen, Spanbroek (voorzitter)
  • Thom Koper, Wervershoof
  • Carlijn Sneekes, Schagerbrug
  • Maaike Groot-Caton, Zuidschermer
  • Bram Dieleman, Slootdorp
  • Auke de Leeuw, Vijfhuizen (vice-voorzitter)
  • Ada Kieft (secretaris)

Zuid-Holland

  • Martin de Kuiper, Hardinxveld-Giessendam (voorzitter)
  • Arjan Breure, Klaaswaal
  • Aldert van der Spek, Bergschenhoek (vice-voorzitter)
  • Thijs Quartel, 's-Gravenzande 
  • Judith van Dorp-Droog, Zevenhuizen
  • Floor Hulshof en Tobias Barth (secretarissen) 

Utrecht

  • Gerbrand Schuurman, Abcoude (vervangend voorzitter)
  • Gieljan Otte, Odijk
  • Gerbrand Schuurman, Abcoude (vice-voorzitter)
  • Jan van der Meent, Hilversum
  • Wouter van Oostrum, Westbroek
  • Bart Kemp, Schalkwijk
  • Gijsbert Stigter, Snelrewaard
  • Floor Hulshof (secretaris) 

Zeeland

  • Leontien Kloosterman, Kapelle (voorzitter)
  • Jan van de Velde, Kerkwerve
  • Joost Boënne, Graauw
  • Jako Brasser, Middelburg (vice-voorzitter)
  • Reggie Buijsse, Biervliet
  • Jean Pierre van Wesemael, Nieuw Namen
  • Han Guiljam, Hoek (aspirant bestuurder) 
  • Tobias Barth (secretaris) 

Noord-Brabant

  • Erik van Aaken, Wintelre (voorzitter)
  • Maarten van Erp, Oss
  • Kees Damen, Terheijden
  • Koen van Stekelenburg, Helmond
  • Judith van Pinxteren, Boxtel
  • Teun de Crom, Veldhoven
  • Gerwin Neijs, Rijsbergen (aspirant bestuurder)
  • Irma Gottenbos en Wilco Emons (secretarissen)

Limburg

  • John Jenniskens, Horst (voorzitter)
  • Joel Hartmann, Maastricht
  • Mariëlle Kluskens, Nederweert
  • Rob Cobben, Geulle (vice-voorzitter)
  • Mandy Hendrickx, Horn
  • Wilhell Munsters, Deurne
  • Irma Gottenbos (secretaris)

Jongerenbestuur

  • Reinie Boven (voorzitter)
  • Han Kuunders (vice-voorzitter)
  • Daniëlle van Dijk
  • Bram van Kats
  • Rik Baars
  • Daan de Jong
  • Marije van Beurden (secretaris)
Laatst bijgewerkt: 8 juli 2024