Over Cumela - Bestuursleden

Bestuursleden

Dagelijks bestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • W.J. van Mourik, (landelijk) voorzitter
  • A. Baars
  • J.W. van de Velde
  • L. Antuma - Duisterwinkel
  • H. Bousema

Verenigingsbestuur

Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

  • W.J. van Mourik, Lieren (landelijk voorzitter)
  • A. Baars, Nieuwland (Zuid-Holland) 
  • H. Bousema, Zeijerveld (Drenthe)
  • J.J.M. van Diepen, Spanbroek (Noord-Holland)
  • K. van Dun, Rutten (Flevoland)
  • J.T.M. Jenniskens, Horst (Limburg)
  • J.N. Reimink, Den Ham (Overijssel)
  • J.C. Bijlsma, Giekerk (Friesland)
  • J.W. van de Velde, Kerkwerve (Zeeland)
  • L. Antuma - Duisterwinkel, Dedemsvaart (Overijssel)
  • M.M.J. Toonen Dekkers, Maasbommel (Gelderland)
  • H.J.W.M. van Aaken, Eersel (Noord Brabant)
  • R.D. van Dorresteijn, Soest (Utrecht)
  • N. Boven, Finsterwolde (Groningen)

Voorzitters van de secties:

  • J.M. Vrij, Wateringen (voorzitter sectie Grondverzet en Cultuurtechniek)
  • C. Vinke, Luttelgeest (voorzitter sectie Agrarisch loonwerk)
  • J. Mostert, Nijkerkerveen (voorzitter sectie Meststoffendistributie)
  • H.R. van Regteren, Ruinen (boventallig namens Jongerenbestuur)

Sectiebesturen

Bestuur sectie Grondverzet en cultuurtechniek:

  • J.M. Vrij, Wateringen (voorzitter)
  • H. Bousema, Zeijerveld (vice-voorzitter)
  • H.J.W.M. van Aaken, Wintelre
  • A.C.J.M. Klok, Heenvliet
  • E.H. van Doorn, Geldermalsen
  • W.J.G. Oude Booyink, Enschede
  • F. Hoogendoorn, Nieuwkoop
  • H.R. van Regteren, Ruinen (boventallig namens jongerenbestuur)

Bestuur sectie Meststoffendistributie:

  • J. Mostert, Nijkerkerveen (voorzitter)
  • J. Hendriks, Sevenum
  • H.P.M. Jansen, Wijhe
  • R.J. van Vliet, Ter Aar
  • H.H. Wieringa, Espel
  • F.J. de Boer, De Krim
  • H. Kuunders, Deurne (boventallig namens jongerenbestuur)
  • S. Meilof, Hoogersmilde
  • C. van Kuijk, Helvoirt
  • E. van de Vendel, Meeuwen

Bestuur sectie Agrarisch loonwerk:

  • C. Vinke, Luttelgeest (voorzitter)
  • W. Claessens, Ysselsteyn
  • R. Konijn, Julianadorp
  • G.J. Joossen, Oostdijk 
  • R. de Wit, Pannerden
  • J.M.J. Hoedemakers, Ulestraten
  • L.J.G. Claessens, Heino
  • T. Gubbels, Broekland
  • C. Thijssen, Nieuwehorne
  • W.G.J. Bongers, (boventallig namens jongerenbestuur)

Provinciebesturen

Groningen

  • N. Boven, Finsterwolde (voorzitter)
  • S. Vogelzang, Boerakker
  • G. Bruggers, Vlagtwedde
  • K. Mulder, Groningen
  • K. Stuut, Zevenhuizen (vice-voorzitter)
  • H. van Oosten, Meeden

Friesland

  • J.C. Bijlsma, Giekerk (voorzitter)
  • G. Feenstra, Oudwoude
  • C. Buma, It Heidenskip
  • D. van der Wal, IJlst
  • P. Toering, Oudega
  • E. Brouwer, Eastermar (vice-voorzitter)

Drenthe

  • H. Bousema, Zeijerveld (voorzitter)
  • N. Gerrits - Groothuis, Zwinderen
  • J. Knoop, Vries
  • H.R. van Regteren, Ruinen
  • P.G.B. Wolken, Nieuw-Schoonebeek (vice-voorzitter)
  • B.J.H. Hartenhof, Assen

Overijssel

  • J.N. Reimink, Den Ham (voorzitter)
  • G. Altena, Nijeveen
  • L. Antuma, Dedemsvaart (vice-voorzitter)
  • R.A.J. Breukers, Haaksbergen
  • H.J.H. van Lenthe, Dalfsen

Gelderland

  • M.M.J. Toonen-Dekkers, Maasbommel (voorzitter)
  • G.H. Boschloo, Gorssel
  • H.H. van Ginkel, Tiel (vice-voorzitter)
  • F.M. Morssink, Voorst
  • W. Timmer, Ermelo
  • H.J. Hofmeijer, Voorst

Flevoland

  • D.S. Bernhard, Nagele (voorzitter)
  • S. Aarnink, Emmeloord
  • A.J.M. Verschueren, Almere
  • R. Hut, Zeewolde

Noord-Holland

  • J.J.M. van Diepen, Spanbroek (voorzitter)
  • C.P.J. Huiberts, Katwoude (vice-voorzitter)
  • V. Hes-Kabel, Castricum
  • M. Groot - Caton, Zuidschermer (jongerenbestuur)
  • A.J. Dieleman, Slootdorp
  • A. de Leeuw, Vijfhuizen

Zuid-Holland

  • A. Baars, Nieuwland (voorzitter)
  • A.G. Geerlings, Noordwijkerhout
  • A.J.C.M. Klok, Heenvliet
  • A.J. Breure, Klaaswaal
  • A. Van der Spek, Bergschenhoek (vice-voorzitter)
  • J.T. van Dorp-Droog, Zevenhuizen 

Utrecht

  • R.D. van Dorresteijn, Soest(voorzitter)
  • A.S. Buijtenhuis, Nijkerk
  • W.T. Schimmel-van Harten, Overberg
  • G.A. Schuurman, Abcoude (vice-voorzitter)
  • J. van der Meent, Hilversum
  • W. van Oostrum, Westbroek
  • B. Kemp, Schalkwijk

Zeeland

  • J.W. van de Velde, Kerkwerve (voorzitter)
  • J. Boenne, Graauw
  • J. Brasser, Middelburg
  • L. Kloosterman, Kapelle
  • R. Buijsse, Biervliet

Noord-Brabant

  • H.J.W.M. van Aaken, Wintelre (voorzitter)
  • M. van Erp, Oss
  • K. Damen, Terheijden
  • K. van Stekelenburg, Helmond
  • W. Huijbregts, Zundert
  • W. Snoeijen, Maarheeze

Limburg

  • J.T.M. Jenniskens, Horst (voorzitter)
  • J. Hartmann, Maastricht
  • M. Kluskens, Nederweert
  • R.E.J.M. Cobben, Geulle
  • A.M.G. Vaessen, Landgraaf
  • M. Hendrickx, Horn
Laatst bijgewerkt: 3 april 2020