Deze training is dé basistraining bedrijfseconomie voor cumelaondernemers. Je leert de betekenis en toepassing van basisbegrippen uit de fiscale en bedrijfseconomische boekhouding en leert een eenvoudige kostprijsberekening te maken. De training bestaat uit acht bijeenkomsten (en een eventuele bijspijkerdag), deze vinden allemaal plaats in Nijkerk.
Een doeltreffende training voor (aankomend) ondernemers in de cumelasector. Deze training leert je in enkele praktische bijeenkomsten verschillende vaardigheden waarover een leidinggevende moet beschikken om zijn collega's de goede weg te wijzen. Teamresultaat en individuele binding met collega's is een belangrijk onderdeel van de training.
Bedrijfsleer Management is een eigentijdse workshopserie voor (aankomend) ondernemers en leidinggevenden in de cumelasector om hun managementvaardigheden verder te ontwikkelen.
In deze cursus, een vervolg op Bedrijfsleer Basis, maak je een volledige analyse van je eigen bedrijf als het gaat om kostprijs, financiering, kengetallen en bedrijfsresultaat.