Tijdens de eerste onderhandelingsdag is uitgebreid stilgestaan bij de seniorenregeling en de financiƫle houdbaarheid hiervan. De aanvullende berekeningen om dit verder te bespreken, vergen helaas meer tijd dan verwacht.
Omdat alle partijen zich bewust zijn van de impact van mogelijke wijzigingen, is besloten om de berekeningen af te wachten voordat beslissingen worden genomen. We verwachten snel duidelijkheid over de berekeningen, zodat we hierover in gesprek kunnen op de derde onderhandelingsdag op woensdag 27 november.
Blijf op de hoogte
Op de hoogte blijven over de cao-onderhandelingen? Bekijk de cao-pagina voor de stappen die we doorlopen en antwoorden op veelgestelde vragen.
Heb je vragen over de uitgangspunten van Cumela? Laat het ons weten. Onze beleidsmedewerkers geven je graag een toelichting.