Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Opgelet! Eerste melding van vogelgriep

De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) ruimde elf november in Renswoude voor het eerst sinds eind juli een pluimveebedrijf vanwege vogelgriep. De NVWA doet nog onderzoek bij twee andere bedrijven in Renswoude. Dat betekent goed opletten voor mesttransporteurs. Sla Cumela.nl/vogelgriep op bij je favorieten en je bent altijd op de hoogte van alle meldingen.
8 september 2025 1 min leestijd
vervoersverbod, vogelgriep, 2022

Vogelgriep

Op elf november kwam de eerste melding van vogelgriep binnen. Dat houdt in dat je met beperkingen te maken kunt krijgen. De eerste geldt al voor Renswoude. Hier vind je alle beperkingen. 

De viewer geeft de melding niet gelijk te lopen aan de meldingen op het Rijksportaal. Omdat op te vangen vind je hieronder deze keer ook de kaarten van de zones. 

Tags
vogelgriep
2023
NVWA
pluimveebedrijf
Portretfoto Herma van der Pol
Herma van den Pol
Communicatieadviseur / redacteur