Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Ondernemerslijnvideo: Vooraanmelding rVDM zonder e-CertNL

Op 1 maart loopt de overgangsregeling van het rVDM af. In deze vraag aan de ondernemerslijn praten we je bij over wat dat inhoudt en geven we je praktisch advies voor het doen van een vooraanmelding en leggen we uit hoe een namelding werkt. Want, wat doe je bijvoorbeeld als e-CertNL eruit ligt?
8 september 2025 1 min leestijd
Vincent Tijms ondernemerslijn

*Bij deze video zit een ondertiteling. Die zet je aan door rechtsonder in de video op het eerste symbool te klikken. 

Namelden bij een papieren rVDM

RVO staat klaar om jouw klanten te helpen

We hebben als Cumela RVO gevraagd om hulpmiddelen beschikbaar te stellen voor het ondersteunen van klanten van onze leden. Het resultaat: een speciaal opgeleid team om agrarische ondernemers verder te helpen. Maak er gebruik van! 

Tags
Video
rvdm
namelding
NVWA
e-certNL
vincent tijms
ondernemerslijn
vooraanmelding
Portretfoto Herma van der Pol
Herma van den Pol
Communicatieadviseur / redacteur