Na ontvangst en de opening door het bestuur is Floor Bikker van Den Hartog BV uit Groot-Ammers de eerste spreker. Het wordt een kennissessie over de transitie met als thema: Energie voor vooruitgang: vandaag, morgen en overmorgen. Den Hartog verzorgt een presentatie over de mogelijkheden om CO2 te besparen. Bijvoorbeeld met alternatieve brandstoffen (direct inzetbaar), elektrisch laden en waterstof. Maar ook over het betaalbaar houden van deze transitie.
We zoeken bedrijven met goede ideeën!
Nico Willemsen, beleidsmedewerker bij Cumela, praat ons bij over het project De Groene Koers. Daarin gaat Cumela aan de slag met het samenbrengen van partijen en kennis over emissiereductie. Op die manier wordt samen met ondernemers gezocht naar manieren om de uitstoot van mobiele werktuigen richting 2030 verder te verlagen. Het doel is minder emissie, maar wel op een realistische, haalbare en betaalbare manier. “We zoeken bedrijven met goede ideeën!”, zegt Nico. Hij is mede-initiatiefnemer van De Groene Koers en informeert ons over het laatste nieuws.
Programma 7 november
19:00 uur: Inloop
19.30 uur: Opening door bestuur
19.45 uur: Floor Bikker, Den Hartog BV Groot-Ammers over energie voor vooruitgang
21:00 uur: Nico Willemsen over De Groene Koers
22:00 uur: Afsluiting met een netwerkborrel.
Neem je partner en opvolger(s) mee!
Inspiratie opdoen, netwerken en bijpraten is voor iedere ondernemer/ bedrijfseigenaar interessant maar ook zeker voor de komende generatie! Nodig daarom je partner/opvolger(s) van harte uit voor deze avond.
Ben je er bij op 7 november bij Gebr. van Eijck in Alphen? Meld je dan direct aan via de aanmeldknop. Je ontvangt een bevestiging met de locatie en tijdstippen direct in de mail.
Graag tot ziens op 7 november bij Gebr. van Eijck in Alphen!
Zien we je ook bij deze bijeenkomsten?
- Dinsdag 21 en woensdag 22 november 2023: de Vrouwen VIP dagen in Kerkrade. Aanmelden kan via deze link.
- Donderdag 14 december: een dagje weg naar Hitachi Amsterdam en Roodenburg Weteringbrug. De uitnodiging hiervoor volgt binnenkort.
- Vrijdag 12 en zaterdag 13 januari: Cumela Relatie- & Innovatiedagen in Den Bosch. Meer informatie via deze link. Op 13 januari organiseren we daar ook de contactdag Brabant met een ontbijtsessie en een inspirerende spreker. De uitnodiging hiervoor volgt binnenkort.
- Woensdag 21 februari: tweede studieclubavond. Invulling volgt nog.
Duurzaamheid is ‘trending’. Elke cumelaondernemer denkt erover hoe zijn processen duurzamer kunnen worden uitgevoerd. Tijd om hierover samen te sparren met studieclub West-Brabant op 7 november bij Gebr. van Eijck in Alphen.