Nieuwe mestproducten zoals RENURE, verdwijnen van derogatie, doelsturing op lagere stikstofemissies, toename regelgeving en handhaving; de huidige ontwikkelingen op de mestmarkt gaan onherroepelijk leiden tot andere eisen aan bemesting en bemestings[1]machines. Daarvoor zijn slimme oplossingen nodig en een hoge graad van toepassing. En wellicht ook subsidies op ontwikkeling, aanschaf of toepassing van nieuwe machines. Zie jij vooral beren op de weg, of juist de kansen?
Ontdek hoe de stikstofcrisis een springplank kan zijn voor innovatie binnen de sector. Welke rol speel jij als fabrikant of gebruiker van bemestingsmachines? En wat heb je nodig om te (kunnen) innoveren? Laat je informeren over de laatste ontwikkelingen in de mestmarkt en bespreek cruciale randvoorwaarden die je nodig hebt om hierop in te spelen. Van certificering van machines en subsidieregelingen tot het vereenvoudigen van de benodigde chauffeursvaardigheden en een beter bemestingsresultaat.
Programma
- 08:15 uur: Inloop ontbijtbuffet
- 08:45 uur: Nieuwe mestproducten en ontwikkelingen op de mestmarkt door Jan Roefs, directeur Nederlands Centrum voor Mestverwaarding
- 9:00 uur: Innovaties en mogelijkheden bemestingstechniek door Koos Verloop, programmamanager Bemest op z'n Best
- 9:15 uur: Discussie aan de hand van stellingen: wat heb jij nodig om te (kunnen) innoveren
- 9.45 uur: Afsluiting
Aanmelden
Sluit je aan bij de ontbijtsessie van Bemest op z'n best op vrijdag 13 september voorafgaand aan de beurs in Biddinghuizen en denk mee over kansrijke oplossingen. Inloop ontbijtbuffet vanaf 8:15 uur, start presentatie 8:45 uur. Wij serveren de broodjes en doen een aftrap voor discussie, jij deelt jouw zienswijze. Na afloop van de ontbijtsessie kun je direct vóór de drukte het beursterrein op. Meld je aan via onderstaande link.