Al sinds 1998 is André naast zijn werkzame leven betrokken als bestuurder bij Cumela. Hij startte als voorzitter bij Studiekring Alblasserwaard & Vijfheerenlanden. Vanuit deze rol maakte André in 2010 de overstap naar voorzitter in het Provinciaal bestuur Zuid-Holland. In 2012 is hij gevraagd om zitting te nemen in het Dagelijks Bestuur en het Verenigingsbestuur van Cumela Nederland. Zijn zittingstermijn is na 12 jaar verstreken, daarom nemen we nu afscheid van André’s tomeloze betrokkenheid en inzet voor Cumela.
Meld je nu aan voor zaterdagmiddag 9 april!
Zo’n afscheid laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Naast onze Contactdag Zuid-Holland houden we graag een mooi afscheidsfeestje voor André op een prachtige locatie in Zuid-Holland, namelijk de Keukenhof in Lisse.
Vanaf 14:00 uur verwelkomen we jou en je partner/opvolger in de Keukenhof
Hier nemen we officieel afscheid van André. Na het ceremoniële deel is er voldoende tijd om op eigen gelegenheid alle bloemenpracht van de Keukenhof te bewonderen. Vanaf 17:00 uur zijn we uitgenodigd voor een smakelijke BBQ op het bedrijf van André Geerlings in Noordwijkerhout.
Ben je er ook bij? Meld je nu aan! Aanmelden kan tot uiterlijk 1 april.
We kijken er naar uit om jullie allemaal weer te ontmoeten en er een mooi feestje van te maken!
André Baars stopt per 1 april 2022 als bestuurder bij Cumela. Op zaterdag 9 april nemen we tijdens de Contactdag Zuid-Holland afscheid van André als bestuurder in de Keukenhof in Lisse. Ben jij er bij? Meld je aan!