Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Heuver perst nu ook volrubber-grondverzetbanden

Heuver heeft nu een bandenpers waarmee volrubber-grondverzetbanden kunnen worden gemonteerd, ook in grotere maten. Het is een 150-tons industriepers die geschikt is voor volrubber-OTR-banden van 15.5-25 tot en met 29.5-25 en 20-inch volrubber industriebanden. De pers, die in Hardenberg staat, is op 5 maart voor het eerst gebruikt in samenwerking met Trelleborg Wheel Systems Benelux.
1 april 2021 1 min leestijd
heuver massieve bandenpers
heuver massieve banden pers

Voorheen liet Heuver volrubberbanden extern persen, omdat dit zeer specialistisch werk is. Nu het bedrijf dat in eigen huis kan, kan het ook sneller leveren. Heuver kan met de pers ook banden die gevuld zijn met polyurethaan demonteren. Doordat deze banden compleet gevuld zijn, kan dit niet met een normaal bandenmontage- of demontageapparaat. Heuver levert Brawler Soft-Ride (Trelleborg) en SG Revolution vanuit voorraad. De Brawler Soft-Ride is volgens Heuver de meest innovatieve volrubberband. Door de speciale compound biedt hij het comfort van een met polyurethaan geschuimde luchtband. SG Revolution is volgens Heuver een zeer slijtvaste volrubberband, die zich de afgelopen decennia heeft bewezen in zware omstandigheden.

 

Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur