Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Stihl-gehoorbeschermer met communicatie

Met de Advance ProCom brengt Stihl professionele gehoorbescherming met communicatie op de markt. Dankzij het geïntegreerde conferentiesysteem kunnen er tot zestien headsets direct met elkaar worden verbonden. Dit maakt tijdens het werk duplexcommunicatie op conferentieniveau mogelijk.

17 december 2021 1 min leestijd
Stihl procom veiligheidshelm met communicatie
stihl motorzaa met beschermende kleding

Communiceren tussen twee toestellen kan tot 600 meter afstand van elkaar. Elke headset fungeert bovendien als een versterker binnen het conferentiesysteem, wat het totale bereik vergroot. Daarnaast blijft aangename communicatie mogelijk met de Stihl Advance ProCom, zelfs in lawaaierige omgevingen. De gebruiker wordt namelijk beschermd tegen motorgeluiden door de hoge dempingswaarde (SNR 31) en de actieve ruisonderdrukking. Via Bluetooth kunnen er ook walkietalkies worden geïntegreerd in de communicatie en kunnen er smartphones aan de headset worden gekoppeld. Gebruikers kunnen dan rechtstreeks via de gehoorbeschermer telefoongesprekken voeren of muziek streamen.

communiceren met Stihl Advance ProCom helmset

De lithium-ionaccu zorgt voor bedrijfstijden tot zeventien uur. De nieuwe gehoorbeschermer is bovendien uitgerust met een automatische uitschakelfunctie voor het geval de gebruiker hem na gebruik vergeet uit te schakelen. De oorkappen en de accu zijn bestand tegen extreme regendagen. De Stihl Advance ProCom heeft bedieningsknoppen die goed op gevoel van elkaar te onderscheiden en te bedienen zijn, ook met de werkhandschoenen aan. Met de Stihl Advance ProCom-bedieningsapp kunnen gebruikers de instellingen van de headset indien nodig ook via de smartphone aanpassen aan hun persoonlijke voorkeur. De Stihl Advance ProCom is verkrijgbaar als gehoorbeschermingsbeugel, maar kan ook achteraf worden geïnstalleerd op helmsets.

 

Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur