Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Speciale verplant-Ljungby

Voor het verplanten van bomen heeft Werklust Holland BV voor Boomkwekerij Ebben BV een unieke Ljungby L15-wielladercombinatie ontwikkeld. Met deze wiellader kunnen bomen met een kluit tot 1,90 meter worden verplant.
14 februari 2020 1 min leestijd
verplant-Ljungby

Voor het verplanten is een Damcon aangeschaft in combinatie met een Ljungby L15. Het meest opvallend is een extra plaat onder het achterframe van de wiellader. Met behulp van twee cilinders kan hiermee de wiellader achter worden opgetild. Op deze manier kan extra druk worden gezet op de messen van de Damcon.

Voor het bedieningsgemak is er gekozen voor een kruishendelbediening met een elektrisch scrolwiel voor de derde en vierde functie voor een constante flow op de derde functie. Op de cabine is een stevige roestvrijstalen beugel gemonteerd voor de bescherming tegen grote takken. Vanwege de werkomstandigheden is er gekozen voor Michelin 620/75R26 Mega XBib-banden.

Tags
Techniek & Vakinformatie
verplant-ljungby
wiellader
bomen
verplanten
Grondig