Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Overname Dubex door AP Machinebouw

AP Machinebouw uit Rutten en Dubex uit Stadskanaal hebben overeenstemming bereikt over de overname van Dubex BV door AP Machinebouw BV per 1 januari 2021. De overname is mede ingegeven door het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van Nico Dubbelboer.
7 januari 2021 1 min leestijd
dubex getrokken spuit.
productie Dubex

AP Machinebouw ziet met deze overname voor beide bedrijven meerwaarde op het gebied van marketing, verkoop, innovatie en productie. Dubex blijft als merk present in de markt en kan versterkt door AP meer investeren in marketing, verkoop, technologie en product- en proces- optimalisatie. AP Machinebouw BV beschikt in Rutten over een moderne productielocatie. De ervaring daarmee zal de komende tijd worden ingezet om de productielocatie van Dubex in Stadskanaal naar een hoger plan te brengen. De afzetkanalen in binnen- en buitenland van beide bedrijven kennen een grote mate van overlap. Bij dealers en importeurs in binnen- en buitenland zijn de reacties over het algemeen zeer positief. De producten onder de merknaam Dubex zullen blijvend worden geproduceerd vanuit de productielocatie in Stadskanaal, met als nieuwe bedrijfsnaam AP Dubex BV om hiermee de synergie tussen beide machinebouwers zichtbaar te maken en te bekrachtigen. AP Machinebouw is al meer dan veertig jaar actief in de ontwikkeling en productie van machines. Dubex is sinds 1953 fabrikant van spuitmachines.

Tags
Nieuws
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur