Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Nieuwe cabines op de Magni TH- en RTH-series

Ze zijn op de afgelopen Bauma al aangekondigd, maar nu zijn ze er: de nieuwe en verbeterde Magni-cabines, die nu beschikbaar zijn voor de Magni TH- en RTH-series. Zaken die opvallen, zijn een beter zicht door grotere ramen en een compactere stuurkolom. Ook in de bediening zijn er stappen gezet.
19 oktober 2023 1 min leestijd
cabine Magni FH
Magni cabine FH

Het verbeteren van de werkplek is en blijft volgens Magni een speerpunt. Vanuit die gedachte is ook de nieuwe cabine ontwikkeld, waarvan op de Bauma al een preview werd gegeven. Het cabineportier is nu 180 graden te openen en vast te zetten met een nieuwe sluiting aan de onderkant, zodat je deze ook vanaf de grond kunt bedienen. Om in het donker beter in en uit te kunnen stappen, zijn extra ledlampen aangebracht bij het portier en de trap. Om de toegang te verbeteren, is er een groene knop op de linker joystick waarmee de positie van de cabine voor het uitstappen automatisch wordt afgestemd op de trap. 

Magni cabine FH

Het scherm is nu beschikbaar in 7- en 12-inch-formaat, afhankelijk van het model. Standaard is de machine nu uitgevoerd met een achteruitkijkcamera met beeldweergave op het scherm. Voor het opbergen van de radiografische afstandsbediening is er nu een speciale houder achter de stoel aangebracht.

Het luchtfiltersysteem is compleet vernieuwd. Zo is bijvoorbeeld de ventilatie op de voorruit flink verbeterd om de ruit sneller te ontdooien. Onder de rechter armleuning is een extra opbergvak en er is een bekerhouder aangebracht. Verder is de bekleding in een hogere kwaliteit uitgevoerd en is er een tweetraps zonnescherm aangebracht. 

 

Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur