
New Holland presenteert op Agrishow 2024 in Brazilië het FieldOps-platform voor de landbouw. Het brengt real-time monitoring, weergave van het display op afstand en een intuïtieve gebruikersinterface samen in één uitgebreid pakket. New Holland speelt hiermee in op de steeds digitaler wordende landbouw en daarbij exponentieel groeiend aantal machines dat met de cloud is verbonden. Bij een breed machinepark geeft dat nu in de praktijk meerdere platforms en diverse toepassingen, terwijl er behoefte is aan een alles-in-één-oplossing.

New Holland FieldOps is ontworpen om de volledige workflow te vereenvoudigen vanaf het moment dat er verbinding wordt gemaakt met de machines tot analyses na afloop van het seizoen. In plaats van dat er meerdere toepassingen worden gebruikt om een gemengd machinepark te beheren, kun je als beheerder alle machines op één plek bekijken en bewaken, waardoor tools als New Holland PLM Connect op één platform worden gecentraliseerd. Dit geeft op kantoor eenvoudiger toegang tot veld- en bedrijfsgegevens en biedt elke verbonden medewerker de mogelijkheid om zijn machines altijd en overal te beheren via het mobiele of webplatform van FieldOps.

Tot de belangrijkste functies van FieldOps behoren real-time machinemonitoring (inclusief nauwkeurige locatie- en bedrijfsstatus), weergave op afstand van het display in de cabine voor een betere ondersteuning van de bestuurder, visualisatie van landbouwgegevenslagen voor een specifiek veld in de loop van het seizoen en bewaking van de conditie en activiteit van de machine om snel prioriteiten te signaleren.
De nieuwe samenwerking met Intelsat, al ruim zestig jaar actief in satellietcommunicatie, verbetert de capaciteiten van FieldOps nog verder. New Holland en moederbedrijf CNH claimen de eerste op de markt te zijn die connectiviteit toegankelijk maken in meerdere gebieden die geen constante internetverbinding hebben via conventionele mobiele of landnetwerken. De New Holland FieldOps-app bevindt zich momenteel in de laatste fase van ontwikkeling en testen en wordt naar verwachting later dit jaar volledig gelanceerd.