Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Hydraulische diepteregeling op Güttler Supermaxx-cultivator

Güttler, de Duitse fabrikant van machines voor bodembewerking en graslandverzorging, geeft zijn Supermaxx-cultivator een update. Het hydraulisch instellen van de diepteregeling is een van de wijzigingen.
13 augustus 2024 1 min leestijd
guttler cultivator
guttler cultivator

Güttler voorziet de Supermaxx-triltandcultivator van hydraulische diepteregeling. Daarnaast is de na-eg nu ook vanuit de trekkercabine hydraulisch te verstellen. Een prototype is al uitgerust met beide opties, die het werkcomfort van de trekkerchauffeur moeten verbeteren. Daarnaast zorgen beide functies, die afzonderlijk van elkaar te verstellen zijn, ook voor een capaciteitsvergroting, zo stelt Güttler-productspecialist Jeroen Bod. De functies zullen in 2025 optioneel op de Supermaxx-cultivator worden gebouwd. Dat gebeurt in de Güttler-fabriek in Hongarije. Het is ook mogelijk om beide functies achteraf op al eerder verkochte modellen te monteren. De vanafprijs bedraagt € 3.000,-.

Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur