Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Cumela gaat interim directeur aanstellen 

Zoals jullie wellicht al gemerkt hebben is Janneke Wijnia, onze algemeen directeur al enige tijd vanwege ziekte afwezig. Haar herstel duurt helaas langer dan verwacht. Daarom heeft het bestuur besloten op zoek te gaan naar een interim directeur.
22 februari 2022 1 min leestijd
kantoor

Het afgelopen jaar zijn de directeurstaken waargenomen door de overige leden van het MT. Het bestuur merkt echter dat dit voor hen een zware belasting is. Om deze reden heeft het bestuur afgelopen week besloten een Interim directeur aan te stellen.

Voorzitter Wim van Mourik: “Het is in ieders belang dat we voldoende menskracht hebben om onze organisatie te leiden. Dat helpt straks ook Janneke om op een gecontroleerde wijze weer aan te haken en de leiding over te nemen. Tot die tijd hebben we dan ook weer de beschikking over een volwaardig managementteam.”