Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Studiedagen cao Bouw

Het is best lastig om de cao bouw & infra, de cao Bedrijfstakeigen regelingen (BTER) en de cao onwerkbaar weer goed toe te passen in je dagelijkse bedrijfsvoering. Hoe pak je dat nu het beste aan? In deze praktische en interactieve training krijg je de handvatten om dit efficiënter te vertalen naar de praktijk.
studiedagen bouw

Inhoud

Arbeidsvoorwaarden, we hebben er allemaal mee te maken. Als werknemer, maar ook als werkgever is het belangrijk te weten welke voorwaarden er gelden. Heb jij in je werk regelmatig te maken met de cao en werk je in de bouw- of infrasector? Dan is dit dé training voor jou! Je leert de hoofdzaken rond arbeidsovereenkomsten, verlof, het individueel budget, het Tijdspaarfonds, de Zwaarwerkregeling en andere specifieke afspraken. De cursus heeft een interactief karakter en biedt ruimte om eigen vragen te bespreken.

Wat leer je?

  • Alle ins & outs over de cao voor bouw en infra en de cao bedrijfstakeigen regelingen.
  • Inzicht in functie-opbouw en bijhorende beloning.
  • Optimaal omgaan met arbeidstijden.

Voor wie is deze training interessant?

Je bent een P&O-medewerker, een medewerker van de personeelsadministratie of een leidinggevende die in zijn werk te maken heeft met de cao Bouw & Infra én hier graag meer over wilt weten of je kennis wilt opfrissen.

Programma

De training begint om 9:00 uur en duurt tot ongeveer 16:30 uur. We maken je wegwijs in de verschillende ingewikkelde cao-regelingen. We lopen beide cao's door en besteden zoveel mogelijk aandacht aan wat er in de praktijk mis kan gaan en hoe je dat kunt voorkomen. Er is alle ruimte om eigen vragen en cases in te brengen. 

Locaties en data

17 maart 2026

Nijkerk
1 dag
€ 350,00

open inschrijving

Nijkerk
1 dag
€ 350,00

Voorkennis

MBO werk- en denkniveau