Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Heuver neemt BEVRI over

Heuver Banden uit Hardenberg breidt zijn bedrijf uit door de Bevri Groep, bestaande uit Bevri Wheels en Bevri Banden, uit Zeewolde over te nemen. Bevri blijft daarbij een zelfstandige onderneming binnen de Heuver-groep, waarbij ook de naam onveranderd blijft.
21 augustus 2020 1 min leestijd
Bevri Wheels en Banden in Zeewolde is door Heuver overgenomen.
Bevri Wheels en Banden in Zeewolde is door Heuver overgenomen.

Bertus Heuver, directeur van Heuver Banden: “Met de overname van Bevri beschikken wij vanaf nu over een eigen wielenproductie. Voor Heuver is dit iets compleet nieuws en een perfecte aanvulling, want hiermee kunnen wij elk gewenst landbouw- en/of grondverzetwiel zeer snel leveren.”

Bevri maakt velgen op maat voor onze sector.

Naast het op maat produceren van velgen past Bevri ook bestaande velgen aan, repareert het beschadigde velgen en straalt en poedercoat het velgen in de gewenste kleuren.

Tags
Techniek & Vakinformatie
Achtergrond
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur