Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Krone-camerasysteem voor alle nieuwe frontmaaiers

Krone heeft onlangs de DLG-certificaten voor de EasyCut Highland-modellen en de EasyCut F 400 CV Fold ontvangen. Dit betekent dat alle huidige Krone-frontmaaiers nu leverbaar zijn met een DLG-gecertificeerd camerasysteem.
19 juli 2022 1 min leestijd
krone camera op frontmaaier
krone camarasysteem op frontmaaiers

Elke trekkerchauffeur kent het wel: smalle inritten en smalle dammetjes met steeds grotere trekkers maken het veilig deelnemen aan het verkeer moeilijker, bijvoorbeeld bij het gebruik van frontmaaiers. Daarnaast verplicht de Duitse wet het gebruik van een veiligheidsgeleider zodra de afstand tussen de voorste wielen van de trekker en de voorkant van het werktuig meer dan 3,50 meter bedraagt. Krone biedt sinds 2017 een praktische oplossing die absoluut veilig manoeuvreren en rijden mogelijk maakt, namelijk een klein camerasysteem aan de voorkant.

krone camera op frontmaaier

Die systemen zijn vanaf nu allemaal gecertificeerd door de DLG (Deutsche Landwirtschafts Gesellschaft). De DLG-certificering is voor elke frontmaaier apart uitgevoerd; alle huidige Krone-frontmaaiers zijn daarmee leverbaar met een DLG-gecertificeerd camerasysteem. Het pakket bevat twee camera’s, een monitor en de benodigde kabels. De trekkerchauffeur kan alle verkeerssituaties eenvoudig overzien op de split-monitor en is daarmee veilig onderweg.

Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
geen foto
Gert Vreemann
Redacteur