Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Bedieningspaneel met joystick

Voor de groentechniekmachines heeft Schouten een nieuw bedieningspaneel ontwikkeld. Dit paneel kan ook worden uitgebreid met een joystick. De eerste machines met het vernieuwde bedieningspaneel zijn inmiddels uitgeleverd.
7 juli 2022 1 min leestijd
Bedieningskast

Het nieuwe bedieningspaneel heeft een 7 inch touchscreen met zijdelings voelbare knoppen. In de software zijn veel automatische functies verwerkt om het bedieningsgemak voor de chauffeur te vergroten. Werkverlichting en actiebordverlichting zijn bijvoorbeeld te koppelen aan de verschillende werkmenu’s. Dit vergroot de veiligheid en verkleint de kans op fouten.

Optioneel is ook een geïntegreerde camera leverbaar. Hierdoor is een extra camera scherm niet meer nodig, maar komt het beeld ook op het nieuwe scherm naar voren. De Panda en Faunus maai-laadwagens en de Maver maai-verticuteerwagens zijn al met het vernieuwde bedieningspaneel uitgerust.

Bedieningskast1
Tags
Techniek & Vakinformatie
Grondig
Toon van der Stok
Toon van der Stok
Hoofdredacteur Grondig