Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Damesdag West-Brabant en Zeeland: Een sterk werkgeversmerk – hoe doe je dat?

Hoe laat je als cumelabedrijf zien dat je een aantrekkelijke werkgever bent? Tijdens de Damesdag op 16 april in Biervliet gaan we hiermee aan de slag. Het thema dit jaar is ‘Sterk werkgeversmerk’.

Sterk werkgeversmerk

Een sterk werkgeversmerk helpt je om nieuwe medewerkers aan te trekken, goede mensen te behouden en trots op het werk te vergroten. Tijdens deze dag deelt Bert Camphuis, beleidsmedewerker Arbeidsmarkt bij Cumela, zijn ervaringen en inzichten. Je krijgt praktische tips en inspirerende voorbeelden uit de sector.
 

Ontmoet andere vrouwen uit de sector

De Damesdag organiseren we voor partners en vrouwen van cumelabedrijven in West-Brabant en Zeeland. Werk je actief mee in het bedrijf of ondersteun je achter de schermen? Deze dag biedt volop ruimte om andere ondernemende vrouwen uit de sector te ontmoeten, ervaringen te delen en nieuwe ideeën op te doen.
 

Creatieve middag

Na de lunch staat een creatieve activiteit op het programma. Wat we precies gaan doen houden we nog even als verrassing.
 

Locatie: Goudenhoeve in Biervliet

We zijn opnieuw te gast bij Goudenhoeve in Biervliet, in het mooie Zeeuws-Vlaanderen. De warme en gastvrije sfeer maakte deze locatie vorig jaar een groot succes.
 

Programma

10.00 uur – Inloop met koffie en bolus
10.30 uur – Workshop door Bert Camphuis
12.30 uur – Lunch
13.15 uur – Creatieve activiteit
15.00 uur – Borrel

Aanmelden

Aanmelden kan tot en met vrijdag 10 april 2026.

We zien je graag op 16 april in Biervliet.

16 april 2026

Goudenhoeve Biervliet, Middenweg 15, 4521 PG Biervliet
10:00 - 15:30
€ 45,00