We reizen gezamenlijk per bus naar beide locaties en sluiten de dag af met een diner bij Gauchos Grill in Amsterdam.
Bezoek Hitachi Construction Machinery
Sinds de oprichting in 1970 als dochteronderneming van Hitachi Ltd. is Hitachi Construction Machinery uitgegroeid tot de op twee na grootste fabrikant van bouwmachines ter wereld. Het bedrijf is wereldwijd actief met productielocaties in Azië, Europa, Noord- en Zuid-Amerika en telt meer dan 25.000 medewerkers.
De vestiging in Amsterdam is verantwoordelijk voor de productie, verkoop en marketing van Hitachi-bouwmachines in Europa en delen van Afrika en heeft ruim 600 medewerkers. Tijdens ons bezoek krijgen we een presentatie, een fabriekstour én de mogelijkheid om zelf een rondje te rijden op het demoterrein, inclusief elektrische machines.
Bezoek Kesbeke
“Het lekkerste zuur sinds 1948.” Met een extra Drents tintje, want sinds enkele jaren worden er weer augurken in Drenthe geteeld. We krijgen een inspirerend verhaal van Oos Kesbeke en uiteraard een rondleiding door het bedrijf.
Programma
Opstap bus
Bij aanmelding kies je je opstapplaats:
- 07:30 uur – Carpool Assen De Haar, Assen
- 08:00 uur – Carpool Hoogeveen, Zuidwoldigerweg 7
Hitachi – Amsterdam
- 10:15 uur – Ontvangst met koffie en thee
- 10:45 – 11:15 uur – Presentatie in het auditorium
- 11:15 – 12:15 uur – Fabriekstour groep 1 / Demo groep 2
- 12:30 – 13:15 uur – Lunch in de showroom
- 13:15 – 14:15 uur – Fabriekstour groep 2 / Demo groep 1
- 14:15 – 14:30 uur – Groepsfoto en vertrek
- 14:30 uur – Vertrek naar Kesbeke
Kesbeke – Amsterdam
- 14:45 uur – Ontvangst, presentatie en rondleiding door Oos Kesbeke
- 17:00 uur – Vertrek naar Gauchos Grill
- ± 20:30 uur – Einde Contactdag en terugreis per bus
Aanmelden
Er is plaats voor maximaal 50 personen.
Aanmelden kan tot en met 15 januari 2026. Na aanmelding ontvang je een bevestiging.
Ben jij erbij?
Wij kijken ernaar uit je te ontmoeten en er samen een mooie en inspirerende dag van te maken!